logoUEAPx 02a

Wizyta studyjna

– Urząd Miasta w Słupsku

Grupa studentów/tek z branży samorządowej (7 osób) w dniu 20.03.2015 r. uczestniczyła w wizycie studyjnej w Urzędzie Miasta w Słupsku. Studenci/tki wzięli/ły udział w posiedzeniu Komisji Budżetu, Rozwoju Gospodarczego i Promocji Miasta w Urzędzie Miasta w Słupsku. W trakcie wizyty studenci/tki zapoznali/ły się z organizacją pracy komisji Rady Miejskiej. Mieli/ły możliwość przysłuchiwania się jakie problemy są najważniejsze w mieście do rozwiązania. Studenci/tki aktywnie uczestniczyli/ły w dyskusji na ich temat i proponowali/ły swoje rozwiązania niektórych kwestii.

Kierownik  Projektu
Ireneusz Lewandowski

Asystent ds. merytorycznych
Wioletta Szymańska