AKTUALNOŚCI

logoUEAPx 02a

 

    W dniu 19 października 2015 o godz. 11.00 w Sali Senatu Akademii Pomorskiej przy ul. Bohaterów Westerplatte 64 w Słupsku odbyło się uroczyste zakończenie projektu „SŁUCHAMY PRACODAWCÓW! – więcej kształcenia praktycznego na Akademii Pomorskiej w Słupsku” współfinansowanego przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.

   Zaproszonych gości przywitał Rektor Akademii Pomorskiej w Słupsku prof. dr hab. Roman Drozd. Następnie Kierownik Projektu zaprezentował główne założenia Projektu oraz zrealizowane zadania. Podsumowanie ewaluacyjne Projektu przedstawiła Asystent ds. Merytorycznych. Później Rektor Akademii Pomorskiej wręczył podziękowania pracodawcom oraz osobom zaangażowanym w realizację Projektu oraz wyróżnienia osobom, które włożyły szczególnie dużo zaangażowania i wiedzy w realizację Projektu.

 

KONTAKT

Kierownik  Projektu
Ireneusz Lewandowski
E-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Asystent ds. merytorycznych
Wioletta Szymańska
E-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Biuro  Projektu
Akademia Pomorska w Słupsku
Instytut Geografii i Studiów Regionalnych
76-200 Słupsk
ul. Partyzantów 27
Pokój nr 15
Telefon: 59 84 00 208

„Człowiek - najlepsza inwestycja"
SŁUCHAMY PRACODAWCÓW! - więcej kształcenia praktycznego na Akademii Pomorskiej w Słupsku
Projekt współfinansowany przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego